Nejoblíbenější smartphony na českém trhu

10

Dnes jsem narazil na zajímavou skutečnost a rád bych se o ni podělil. Všiml jsem si žebříčku top nejoblíbenějších telefonů, které na svých stránkách uvádí heureka.cz. Tento žebříček není ničím výjimečným, nýbrž pořadí nejoblíbenějších telefonů mě překvapilo. Věděl jsem, že telefony od společnosti Samsung jsou hodně prodávané a oblíbené, nicméně žebříček mě udivil a to jak skladbou tak pořadím.

 tom mobilní telefony

Zde můžeme vidět, že na prvních čtyřech místech se  umístily telefony Galaxy S od Samsungu. Konkrétně jsou pěkně seřazeny po generacích, tedy Galaxy S 4, nejnovější vlajková loď Samsungu. Galaxy S III mini, zde je vidět že mini je více oblíbené než Galaxy S III jež je pod ním. A na místě čtvrtém se nachází Glaxy S II, jež byl před dvěma roky vlajkovou lodí tohoto korejského giganta. A až na místě pátém se nachází jiný výrobce než Samsung a to konkrétně jeho největší konkurent Apple. Pátou příčku zaujímá tedy Apple iPhone páté generace.

Do desítky zde máme pořadí – Nokia Lumia 620, Galaxy Ace 2, Huawei Ascend, Sony Xperia Z a HTC One. Co si o tomto pořadí myslíte? Taky vlastníte některý z Galaxy telefonů?

10 KOMENTÁŘE

    • Dotaz. Jed ti v CM10.1 všechno? Mám ZTE Skate a zkoušel jsem všechny CM od 7 až po 10 a nejlíp a nejrychleji mi to fičí na 7.2 :-(. U 10 nefičí blesk a pořádně ani foťák. Dělá to i na SGS?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here