THL 5000 – zajímavý čínský dualsim

2

THL_5000_16_1

Pokud občas nakupujete nějaký telefon v Číně, rozhodně by Vám neměl uniknout nový model od společnosti THL 5000 (v našich zemích je značka THL známá jako Alcatel), který se nedávno dostal v této zemi do prodeje. Jedná se totiž o velice zajímavě vybavený telefon za poměrně dobrou cenu.

Domů Vám dojde zařízení, které disponuje osmi-jádrovým procesorem od společnosti MediaTek, který je taktován na frekvenci 2GHz. Tomuto procesoru napomáhají 2GB operační paměti a 16GB interní paměti, kterou samozřejmě můžete rozšířit pomocí microSD karet. Co se týče vybavenosti telefonů ohledně připojení, naleznete zde opravdu vše, na co si vzpomenete – včetně NFC, které většinou u čínských telefonů chybí.

Co se týče výdrže baterie, telefon by měl zcela bez problémů vydržet i několik dnů bez nabíječky. Uvnitř telefonu nalezneme 5000mAh baterii, což je přibližně 2x větší kapacita, než kterou nacházíme v dnešních telefonech.

Za cenu 270 dolarů (cena telefonu v obchodě GearBest.com) se tedy jedná o zařízení, které má rozhodně co nabídnout. Pokud hledáte zajímavý osmi-jádrový telefon, THL 5000 může být skvělou volbou.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here