Stáhněte si aplikaci fotoaparátu, bootovací animaci a živou tapetu z Google edice HTC One a Galaxy S4

1

Speciální verze HTC One a Samsungu Galaxy S4, které se dnes začaly prodávat v americkém Google Play Store, jsou sice vybaveny známým Androidem 4.2.2 Jelly Bean, ten je ale ve smartphonech doplněn o několik drobných novinek a vylepšení, se kterými jsme se dosud u nesetkali ani u zařízení z řady Nexus.

Fotoaparát

Android camera google edition

Asi nejvýznamnější změnou je vylepšená aplikace fotoaparátu, která obsahuje upravené menu s dvěma půlkruhy namísto původního jednoho kruhu (viz obrázek). Nové uspořádání nabízí nejen více ikonek, ale také pohodlnější ovládání, neboť nedochází k tak výraznému zakrytí části ikonek prstem. Nová aplikace fotoaparátu s číselným označením 1.1.40012 přináší také možnost pořizování fotografií pomocí tlačítek pro ovládání hlasitosti a několik dalších drobných vylepšení.

Aplikace by měla bezproblémově fungovat na smartphonech s čistým Androidem, ale na jiných ROM fungovat nemusí. K instalaci není potřeba root a k dispozici je dokonce pořizování panoramat pomocí známé funkce PhotoSphere. APK soubor můžete stahovat z tohoto odkazu.

Bootovací animace

http://www.youtube.com/watch?v=zuRJ93m7qNg

Do svého smartphonu si můžete stáhnout také bootovací animaci z Google edice HTC One a Samsungu Galaxy S4. Pokud máte zařzení s rootem, mělo by stačit soubor „bootanimation.zip“ zkopírovat do složky /data/local/. V případě potíží s instalací se zkuste řídit tímto rozšířeným návodem (v angličtině). ZIP soubor si můžete stáhnout z tohoto odkazu.

Živá tapeta

live wallpaper google edition

A zklamání nebudou ani milovníci živých tapet, pro které je připravena tapeta Sun Beam známá ze všech prezentačních obrázků Google edice HTC One a Samsungu Galaxy S4. Stačí stáhnout APK soubor, nainstalovat jej jako běžnou aplikaci a nakonec aktivovat živou tapetu v nastavení vašeho launcheru.

via Android Police

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here