Společnost OnePlus odpovídala na dotazy uživatelů! Optic AMOLED displej je opravdu ve skutečnosti Super AMOLED od Samsungu

0

OnePlus 3OnePlus tým měl nabitý večer, jelikož po tom, co představili model OnePlus 3, museli samozřejmě odpovídat na palčivé otázky uživatelů.

Jedna z otázek byla namířena na „Optic AMOLED“ displej. Ukázalo se, že se jedná o současnou generaci displeje Samsung Super AMOLED s hardwarem a softwarem vyladěným společností OnePlus. Spoluzakladatel Carl Pei říká, že jen málo společností požaduje při nákupu displejů úpravy podle svých vlastních představ.

Byly tu i další zajímavé odpovědi. Dozvěděli jsme se například, že je zatím k dispozici jen verze s 64 GB úložištěm, takže se alespoň prozatím musíme obejít bez 128 GB úložiště. Slot pro microSD karty byl odstraněn, protože je pomalý (ve srovnání s UFS 2.0) a zvětšuje zařízení.

K dispozici nebudou žádné „lite“ modely. Verze telefonu pro EU bude fungovat na německém LTE a mít Volte podporu. OnePlus 3 využívá standardní D/A převodník procesoru Snapdragon 820.

No, jedná se jen o takové základní shrnutí, jelikož pochopitelně nemůžeme psát úplně o všech dotazech, na které společnost OnePlus odpovídala.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here