Sony Xperia X pro rok 2017 vypadá na uniklém snímku konzervativně, ale skvěle!

0

x-nahledUnikl nový snímek, na kterém má být údajně zachycen model Sony Xperia X pro rok 2017. Údajně má jít o tiskový snímek, který zachycuje přední stranu černé varianty tohoto telefonu.

Kvůli černé barvy telefonu a špatnému úhlu snímku sice nevíme, kde se nachází selfie kamera či senzory, ale jisti si můžeme být minimálně tím, že má telefon opravdu tenké rámečky okolo displeje. Dále nám tento snímek prozradil, že Sony přesunulo tlačítka pro ovládání hlasitosti na levou stranu zařízení.sony-xperia-xNa snímku najdeme také nějaký text. Kvůli špatnému rozlišení je však čitelná jen polovina, která připomíná, že se jedná o „Novou Xperii X“. Druhá část není jasně čitelná, ale dle některých zpráv by se mělo jednat o hashtag „#TheGreatest“, což v překladu znamená „#Největší“, a tak bychom se možná mohli dočkat úhlopříčky přes 5,5“.

V současné době samozřejmě nemůžeme nijak ověřit, zda je uniklý obrázek pravý nebo falešný, takže snad ani nemusíme říkat, ať nepovažujete tyto informace za konečné a pravdivé.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here