Sony Xperia T (LT30p Mint) na dalších fotografiích

3

Po několika dnech se na internetu objevily další kvalitní fotografie chystáné Sony Xperie T, kterou také můžete znát pod kódovým označením LT30p Mint. Následující snímky přinesl bulharský web nixanbal.com.

Design je velmi podobný Xperii GX. Sony se rozhodlo využít tzv. unibody konstrukci, která sice zajišťuje vyšší pevnost a celistvější vzhled, uživatelé ale přicházejí o vyjímatelnou baterii.

Japonský výrobce se při návrhu velikosti smartphonu na rozdíl od konkurence držel při zemi a vybavil jej pouze 4,3″ displejem s HD rozlišení a technologii WhiteMagic, která by měla zajistit lepší čitelnost na slunci. Recenzent, který měl telefon v ruce, si však stěžuje na nepříliš věrné podání barev a problémy s pozorovacím úhlem.

Vysoký výkon by měl zajistit dvoujádrový Snapdragon S4 s grafickým čipem Adreno 225 a 1GB RAM. Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich, není však vyloučeno, že do prodeje se smartphone dostane už s novějším Jelly Beanem. Použitá grafická nadstavba nabízí několik nových funkcí a kosmetických změn designu.

Velkou výhodou Sony LT30p Mint by měl být kvalitní fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů, který si bezproblému poradí s HDR a snímky při nízkém osvětlení.

zdroj: nixanbal

3 KOMENTÁŘE

  1. Mě by šíleně zajímalo, kterej lumen má neustále problémy s úhlama čitelnosti. Objevuje se to jako mínus skoro u všech SE / Sony. Já teda nevím, ale já se na telefon koukám zepředu. Nepopírám, že asi budou i nějací exoti, co třeba píšou SMS a koukaj na telefon nějak úhlopříčně, ale tohle kritérium mi celý přijde dost nablblý…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here