Sony PCS – centrum domácí zábavy

0

Domácí multimediální centra zábavy zažívají v posledních pár měsících velký rozmach a to především díky provázanosti s chytrými mobilními telefony a pro ně přizpůsobené aplikace (z velké části díky operačnímu systému Android).

Sony také pochopilo, co lidé chtějí a předneslo svoji představu o domácím multimediálním centru. Nese jméno Sony Personal Content Station a podle všech předpokladů se máme na co těšit.

Sony - Multimediální centrum

První co zaujme je samotný vzhled. Ten se nese v duchu futuristických přístrojů a jistě padne do všech moderních interierů. Jedná se o disk o kapacitě 1 TB, bezdrátovou komunikaci zajišťuje Wi-Fi společně s NFC čipem pro lepší a rychlejší spojení s mobilním telefonem tímto čipem vybaveným.

Pomocí těchto komunikačních kanálů můžete přenášet nejenom fotografie, ale také videa a zálohy dat mobilních telefonů. Následně můžete pomocí DLNA Vaše fotografie či videa prohlížet na patřičně vybaveném mobilním telefonu, tabletu či televizoru.

Sony - Multimediální centrum

Technologie DLN totiž dokáže současně propojit všechna chytrá zařízení dohromady. Sony PCS umí komunikovat se zařízeními s operačním systémem Android od verze 2.3 a pro uživatele iOS od verze 6.0.

Sony PCS je dále vybaveno sloty na paměťové karty MicroSD, USB a HDMI pro propojení s chytrým televizorem. Dále Sony PCS nabízí automatickou konverzi Vašich videí z digitální kamery do formátu MP4 tak, aby se dokázalo zobrazit na všech moderních zařízeních (tablety, telefony).

Jak to celé funguje si můžete ověřit na následujícím propagačním videu společnosti Sony:

Sony PCS by se mělo na trh dostat v průběhu června za doporučenou maloobchodní cenu 299 dolarů, čili necelých 6.000 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here