Sony otevře podvodní ,,obchod“ k prezentaci svých modelů

0

Málokterá společnost dává na odiv voděodolnost svých zařízení tak vytrvale a originálně jako právě Sony. I když Samsung Galaxy S5 také vydrží slušný tlakový sloupec vody, modely Xperia už se touto charakteristikou mohou chlubit pěkných pár let, zatímco produkty jiných OEM firem typu HTC nebo Motorola raději přihlížejí na suché pevnině. 

Sony-Xperia-AquaTech-store-1

Aby se ,,superschopnost“ modelů Xperia dostala k co nejširší veřejnosti, se vedení Sony rozhodlo otevřít podvodní obchod v Dubaji. Ten vystupuje pod oficiálním názvem Xperia Aquatech Store a naleznete jej 4 metry pod hladinou moře. Uhodli jste, nebude se jednat o obchod, do kterého byste mohli vplavat se šnorchlem a nakoupit si jako v samoobsluze. Jde hlavně o reklamu, které se budou moci bezprostředně účastnit pouze média, výherci soutěže a VIP účastníci.

Sony-Xperia-AquaTech-store-2

Ti navíc budou muset před vstupem do obchodu projít krátkým kursem potápění s kyslíkovým přístrojem (zajíšten firmou). Teď přejděme k tomu úsměvnějšímu. Modely Sony Xperia Z3 a Sony Xperia Z3 Compact vydrží jen 1,5 metru vodního sloupce, a proto budou muset být transportovány do obchodu ve speciálních pouzdrech.

Uvnitř obchodu, což je vlastně velký vzduchový vak, pak ukáží představitelé ze Sony, co jejich telefony dokáží. Ironické na tom je, že se displeje modelů budou muset nejdříve vysušit, protože na mokrém displeji toho moc neuvidíte.

Sony-Xperia-AquaTech-store-3

Co si o tomto ,,obchodu“ myslíte vy? Zašli (zaplavali) byste si tam nakoupit?

zdroj: http://phandroid.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here