Samsung se pouští do výzkumu a vývoje s Boeingem

0

Boeing a Samsung - partnerství

Včera došlo k zajímavé dohodě mezi Samsungem a Boeingem, kteří se společně zaměří na vzájemnou spolupráci při výzkumu a vývoji technologií určených pro zábavu a komunikaci na palubách letounů a dále také na spolupráci týkající se zvyšování produktivity ve výrobě.

Boeing se Samsungem se nejdříve zaměří na vývoj pokročilých zobrazovacích zařízení a bezdrátových síťových technologií, které nabídnou cestujícím větší možnosti zábavy při letu. Použité technologie také usnadní komunikaci se zemí, a to při nižší hmotnosti i spotřebě. Obě společnosti se také zaměří na možnosti spolupráce na projektech týkajících se zvýšení produktivity a podpory podnikové mobility, které by využívaly současná a budoucí zařízení a řešení společnosti Samsung v oblasti přenosných mobilních zařízení a dalších IT produktů.

Společnost Samsung uvedla, že nové partnerství se společností Boeing v oblasti výzkumu a vývoje demonstruje její odhodlání i nadále upevňovat své vedoucí postavení v odvětví podnikových informačních technologií nabídkou špičkových výrobků, softwarových řešení, služeb a budováním vztahů s významnými partnery.

zdroj: tisková zpráva

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here