Prynt je pouzdro, které bezprostředně vytiskne fotky z chytrého telefonu

0

Podnikavou dvojici mladých vývojářů z Paříže napadlo dát tisku obrázků nový rozměr. A ne, skutečně se nejedná o nostalgickou verzi Polaroid fotoaparátů.

2

Prynt je vlastně takovou krabičkou, která umí vytisknout malou kopii fotografie uloženou ve smartphonu uživatele. Tato funkce by nebyla ničím zvláštním, rozměry a forma zařízení totiž slouží hlavně k praktickému využití.

Na této novince je však zajímavé hlavně to, jakým způsobem pracuje sesterská aplikace během focení. Stejně jako některé jiné aplikace, umí i Prynt po stisknutí tlačítka natočit krátké video, ze kterého si pak můžete v jakémkoli okamžiku vytisknout výjev, který se Vám líbí.

1

Pokud poté zobrazíte přes fotoaparát v telefonu již vytisklý obrázek během spuštěné aplikace Prynt, pak se Vám zobrazí tlačítko ,,Play“, které opět umožňuje přehrát video, které bylo natočeno během přípravy fotky.

Novinka se zúčastní kampaně Kickstarter v roce 2015 s prvotní cenou $99. Bude podporovat systémy Andoroid a iOs , přičemž se zaměří výhradně na telefony s displeji okolo 4 palců. V plánu jsou však zahrnuty i podpory pro phablety jako Samsung Galaxy Note 4 a iPhone 6 Plus. Finální produkt by měl pobrat kapacitu až třiceti stránek tepelně aktivovaného inkoustového papíru. vyvolání jedné fotky trvá v průměru asi 30 sekund, pokud tedy nebudete tisknout přes Bluetooth, se kterým se doba ještě o něco prodlužuje.

Co si myslíte vy? Je Prynt zbytečnost nebo praktická pomůcka pro nadšence do focení?

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here