První generace chytrých hodinek Moto 360 nedostane Android Wear 2.0

0

Moto 360Pokud jste vlastníkem první generace chytrých hodinek Moto 360, máme pro vás špatnou zprávu. Motorola potvrdila, že první generace jejich chytrých hodinek nedostane aktualizaci na Android Wear 2.0. Tato zpráva nicméně není moc překvapující, když vezmeme v úvahu, že tyto hodinky byly představeny před téměř dvěma lety v září 2014. Není přeci žádnou novinkou, že zařízení s Androidem obvykle po dvou letech velké updaty nepřijímají.

Moto 360 byly v roce 2014 velmi dobře přijaty. Můžeme bezpečně říci, že hodinky Moto 360 byly tehdy jednoznačně nejpopulárnějším Android Wear zařízením a Motorola jich prodala bezpočet kusů.

Od té doby uplynulo pár let a na trhu je mnoho lepších smartwatches. Druhá generace Moto 360 již převzala štafetu od svého předchůdce, který má dnes zastaralý hardware a společnost proto usoudila, že první generace si Android Wear 2.0 nezaslouží.

I když už to nebudou žádné významné aktualizace, Motorola tvrdí, že bude původní generaci Moto 360 i nadále podporovat a pokud bude potřeba opravit nějaké chyby, nebude zahálet.

Pokud vlastníte originální Moto 360 a chcete aktualizace na nové verze Android Wear, je právě nejvyšší čas na koupi novějších chytrých hodinek, které budou ještě zajisté nějakou dobu dobře podporovány.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here