Prototyp HTC One: jak výrobce chránil design nepředstavené vlajkové lodi? [fotky]

0

htc one prototype 3

Jednou z možností, jak mohou mohou výrobci ochránit design smartphonů před oficiálním představením, je vytvoření jednoho či více prototypů s rozdílným designem. Pro ochranu svých nepředstavených zařízení, především vlajkových lodí, je známý Samsung. Podobný postup však využilo také HTC u své loňského modelu One, známého také pod označením M7.

Redaktoři webu Engadget dostali možnost vyzkoušet raný prototyp HTC One, který výrobce zasílal svým testerům. Designem se smartphone výsledné vlajkové lodi téměř vůbec nepodobá. Místo hliníku byl použit plast a svými tvary připomíná spíše HTC Butterfly/Droid DNA. Prototyp má i několik dalších zvláštností. Pod jeho displejem nalezneme trojici kapacitních tlačítek, z nichž je však prostřední nefunkční. Pouze atrapou je také zadní fotoaparát smartphonu.

Je velmi pravděpodobné, že stejný postup používá taiwanský výrobce i u budoucí vlajkové lodi s označením M8, která by měla být představena v nejbližších měsících. Podorbnější uniklé informace o chystaném HTC One+ si můžete přečíst v našem starším článku.

htc one prototype 1 htc one prototype 2

zdroj: Engadget

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here