Podívejte se na 10 nejvýkonnějších smartphonů v prvním pololetí 2016!

0

LogoAntutuPrvní polovina roku je za námi, takže se můžeme podívat na smartphony, které tuto polovinu charakterizovaly. Dnes se tedy podíváme na žebříček těch nejlepších, kteří získaly v AnTuTu nejvyšší počet bodů.

Není žádným překvapením, že s výjimkou iPhone 6S a iPhone SE, jsou všechny ostatní smartphony vybaveny čipsetem Qualcomm Snapdragon 820, a kromě Samsungu Galaxy S7 Edge, jsou všechny vyráběné čínskými společnostmi. Na prvním místě najdeme jedno z poslední zařízení, které dorazilo na trh, a to OnePlus 3, které jako jediné překročilo 140 000 bodů, následuje ho Xplay5 Elite a Leeco Lemax 2.top-10-phones-antutu

V Top 5 jsou další dva čínské smartphone, jmenovitě Lenovo ZUK Z2 Pro a Xiaomi Mi 5 a Samsung Galaxy S7 Edge je až na 6 místě v tomto žebříčku AnTuTu přímo před iPhone 6S. Žebříček završuje ZTE Axon 7, iPhone SE a Lenovo ZUK Z2.

Ve většině případů se jedná o chytré telefony, které jsou vybaveny 6GB RAM, které jim dávají malou výhodu oproti modelům s 4 GB RAM. Údaje potřebné k vytvoření tohoto žebříčku byly shromažďovány od 1. ledna do 30. června a každy model byl testován alespoň 2000-krát.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here