Nigthly build CyanogenMODu 7 pro Galaxy S II se blíží

3

Již delší dobu chystaný CyanogenMOD 7 pro Samsung Galaxy S II se pravděpodobně konečně dočká svého prvního nigtly buildu. Alespoň to tedy na svém Google+ oznámil jeden z jeho vývojářů Atin M. Kromě toho, že se nigtly buildu dočkáme již opravdu brzy, také připomněl, že daná verze může obsahovat již známé, ale zatím neopravené chyby a z toho důvodu si nepřeje, aby byly reportovány do oficiálního bug trackeru.

Ok, Samsung Galaxy S2 should be getting CyanogenMod7 nightlies soon (as soon as builtbot is ready to do builds, they’re all broken at the moment).

Remember, bug reports on CM7 nightlies are a leading cause of male erectile dysfunction and of weight gain for everyone else . . . (and we know most of the bugs we have to fix anyway). So we don’t want any bug reports for SGS2 nightlies to show up in the tracker.

 

Ok, Samsung Galaxy S2 by měl dostat noční sestavení CyanogenMODu7 poměrně brzy (v podstatě hned až bude builtbod připraven, momentálně je totiž nefunkční).

Pamatujte, že reportování bugů nočních sestavení CM7 nemá v podstatě smysl a akorát nás štve (navíc o většině bugů již stejně víme a budeme je muset opravit tak i tak). Z toho důvodu si nepřejeme, aby se nová oznámení o bugách objevovala v oficiálním bug trackeru pro SGS2.

Zdroj: androidpolice

3 KOMENTÁŘE

  1. Nebylo by lepší si přestat vymýšlet a přeložit to, co je tam skutečně napsané? Takováhle nesmyslná cenzura tady už byla, i když ty ji nepamatuješ.

    • Angličtináři nechť si to přeloží sami, proto je tam taky anglický originál. Neangličtinářům stačí význam. Upřímně mne navíc nenapadlo, jak to to přeložit, aby to znělo alespoň trochu dobře.

      Navíc se mi nechce riskovat, že nějaký troll nepochopí nadsázku a bude se divit, stěžovat si a nadávat.

  2. Pamatujte, že reportování bugů CM nighties je hlavní příčinou poruchy erekce u mužů a nadváhy u všech ostatních… (a my víme, že většinu bugů musíme opravit tak jako tak). Proto nechceme, aby se žádné bug reporty pro SGS2 nighties objevily v trackeru.

    Bez vymýšlení, bez příkras, bez hloupostí. Pro každého normálního člověka je to naprosto srozumitelné. Pokud je někdo natolik omezený, že mu dělá potíže přečíst si slovo EREKCE, tak to je jeho problém a měl by zvážit návštěvu psychiatra.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here