Nest a Nest Protect jsou nyní k dostání ve Francii a Irsku skrze Google Play

0

Hádejte, co přesně potřebují termostaty a detektory kouře? Jsou to dotykové displeje, připojení k internetu, aplikace a rozpoznávače gest. Pokud si myslíte to samé jako vývojáři společnosti Nest, pak Vám zbývá pouze jediné, a to koupit si jejich nová zařízení Nest thermostat a Nest Protect smoke/carbon monoxide detector, která zatím jako jediná splňují výše zmíněné podmínky do puntíku. Pořídit si je můžete však zatím jen v Irsku a Francii.

1

Google odkoupil společnost Nest na začátku letošního roku po obrovském úspěchu přebudovaných nudných starých termostatů. Nest je schopen sledovat Vaše aktivity tak, aby poté přizpůsobil teplotu příbytku správným hodnotám a zároveň se ohlížel na šetření energie. Nest Protect je potom podobné zařízení, které však kontroluje množství kouře a oxidu uhelnatého (CO) ve vzduchu. Pokud zaznamená tento detektor problém, odešle upozornění aplikaci, která Vás o něm bezprostředně informuje.

3 2

Nest a Nest Protect jsou nyní k mání v sekci ,,Devices“ obchodu Google Play Store a během 1-2 dní by se měly dostat k zákazníkům. Cena je celkem očekávatelná. Zařízení Nest si pořídíte za 219 euro (aktuálně 5030 Kč) a Nest Protect za polovičních 109 euro (čili asi 3000 Kč).

Budete mezi kupci?

zdroj: http://www.androidpolice.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here