Nejnovější zprávy naznačují, že by mohl mít chystaný iPhone 7 celé 3 GB RAM!

0

Nedávno se objevily informace, že by mohl mít chystaný iPhone 7 s 5,5 palcovým displejem, předběžně nazývaný iPhone 7 Plus, 3 GB RAM. Tuto informaci dnes potvrdil Portál DigiTimes.gsmarena_001

Podle zprávy portálu povede kapacita integrované pam
ěti ve smartphonech nové generace, včetně nových zařízení iPhone, ke zvýšené poptávce po paměťových produktech ve třetím čtvrtletí. Zdroj DigiTimes dále řekl, že je očekáván nárůst kapacity DRAM iPhonu příští generace z 2 na 3 GB.

Zpráva nespecifikuje, zda budou mít 3 GB RAM 4,7palcový či 5,5palcový model iPhonu 7 nebo oba. Každopádně má jít o nárůst oproti 2 GB RAM u současných modelů: iPhonu 6S,6S Plus a SE.

DigiTimes se ve svých odhadech ohledně plánů Applu trefil tak v polovině případů, nicméně jeho zdroje z řad dodavatelských řetězců se v minulosti prokázaly jako poměrně přesné. Spekulace je navíc podpořena důvěryhodnějším analytikem KGI Securities. Zvýšená paměť RAM v iPhonu se bude jistě hodit, a to i vzhledem k očekávaným upgradům fotoaparátů obou iPhonů, včetně duální sestavy u toho většího.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here