Minecraft Pocket Edition 0.7.0 se lehce opozdí, s trochou štěstí vyjde koncem dubna

4

minecraft_pe_Ico

Také se Vám zdál původní plán, jenž počítal s vydáním aktualizace Minecraftu: Pocket Edition, která měla kromě spousty jiných zajímavých novinek přinést také dlouho očekávanou plnohodnotnou hru pro více hráčů, někdy v dubnu letošního roku na poměry běžného aktualizačního cyklu mobilní verze až moc odvážný?

Tak to měla vaše intuice bohužel pravdu. Jak totiž nedávno potvrdil jeden z vývojářů mobilní verze na svém osobním twitteru, tak práce na aktualizaci nabraly zpoždění a s trochou štěstí budou dokončeny až na úplném konci dubna. Ze zkušeností s deadlineami bych pak počítal spíše s tím, že se aktualizace dočkáme až někdy v průběhu května.

Na rozdíl od samotného zdržení, které se dalo předpovídat, jsou však poměrně překvapivé jeho důvody. Mimo snahy o lepší otestování nové verze totiž k odložení údajně došlo také kvůli tomu, že tým chtěl do hry zapracovat, cituji: „hezčí menu“.

To samo o sobě není nic až zas tak šokujícího, když ale povážíme, že hloupá menu oddálila celou aktualizaci přibližně o 14 dní, tak si můžeme poměrně snadno udělat obrázek o tom, kolik lidí asi na mobilní verzi pracuje a proč vlastně jednotlivé aktualizace trvají tak dlouho.

A abych nepřinášel jen špatné zprávy, tak tu mám i jednu dobrou. Spekuluje se o tom, že aktualizace na verzi 0.7.0 by mohla přinést také alespoň základní podporu redstonu.

O tom jak budou vypadat servery na Minecraft Pocket Edition se dozvíte zde. A o tom, kolik budou možná stát, zas zde.

Zdroj: droidgamers

4 KOMENTÁŘE

  1. mam super trik na minecraft pocket edition v0.6.1. vyrobte si drevene dvere. umistete je na volne misto, ne mezi bloky. vykopejte je a mate dvoje. tak je to stale dokola.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here