LG představí 30. května nový smartphone, mohlo by jít o Optimus G2

0

LG Imagination begins

Na konci května spatří světlo světa další špičkový smartphone, tentokrát od LG. Nasvědčuje tomu pozvánka, kterou korejský výrobce zaslal novinářům. Podle očekávání je internet plný spekulací, o jakou novinku vlastně půjde.

LG tiskovou konferenci pořádá 30. května v čínském Macau a zvýrazněné písmenko G na pozvánce naznačuje, že půjde o nový model z řady Optimus G. Nejčastěji se hovoří o tom, že daným smartphonem bude nová vlajková loď LG Optimus G2. To je však poměrně nepravděpodobné hned ze dvou důvodů.

Zaprvé se o Optimus G2 spekuluje už poměrně dlouho a všechny zdroje dosud uváděli, že k představení dojde až na konci léta nebo na podzim letošního roku. Druhým důvodem, proč by daným smartphonem neměl být nový vlajkový model je skutečnost, že LG svůj poslední špičkový smartphone Optimus G Pro představilo teprve v únoru.

Připomeňme, že na konci minulého týdne se objevila fotografie, na které by mohl být právě Optimus G2. Co se výbavy týče, spekuluje se  o 5-5,5″ displeji, čtyřjádrovém procesoru Snapdragon 800, 2GB RAM, 13mpx zadním fotoaparátu, velké baterii a dotykovém ovládání na zadní straně přístroje.

V případě, že by na konci května představeným smartphonem nebyl Optimus G2, nabízí se několik dalších možností. LG možná ukáže menší model z řady Optimus G, podobně jako Samsung uvede Galaxy S4 Mini. Možná by tomu nasvědčoval také obrázek boční strany telefonu na pozvánce, podle kterého by nemuselo jít o zrovna obrovský tabletofon.

Je však také možné, že se nakonec žádné velké představení konat nebude a korejský výrobce jen představí mezinárodní verzi Optimusu G Pro nebo Optimusu GK. Co myslíte, jaké novinky se na konci května dočkáme?

zdroj: Techradar

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here