Leef Bridge – flash disk pro přenos souborů mezi smartphonem a PC

1

Leef Bridge 1 Leef Bridge 2

Leef Bridge je zajímavým zařízením, které uživatelům usnadní přenos souborů mezi smartphonem a počítačem. Jedná se o flash disk, který je na jedné straně vybaven klasickým USB konektorem pro připojení k počítači a na druhé straně micro USB konektorem pro připojení ke smartphonu či tabletu s Androidem.

Leef Bridge je tedy zároveň prvním flash diskem, který je možné připojit k telefonu nebo tabletu. Jak můžete sami vidět na fotografiích a videu, konstrukce zařízení byla navržena tak, aby bylo možné používat vždy jen jeden konektor. Novinka je kompatibilní jen s Androidem 4.1 Jelly Bean a novějším.

Leef Bridge je k dostání s 16GB nebo 32GB vnitřní pamětí. Menší varianta stojí 18 dolarů (360 Kč) a na větší by si zájemci měli připravit 29 dolarů (576 Kč). V červenci by výrobce měl nabídnou ještě 64GB verzi, její cena však zatím oznámena nebyla.

Novinka je dostupná na oficiálních stránkách výrobce, které však prozatím nabízejí doručení jen v rámci USA a Kanady. V nejbližší době by se však Leef Bridge měl objevit u obchodních partnerů v dalších regionech včetně střední Evropy.

zdroj: Android Police, Phandroid

1 komentář

  1. Škoda, že se nedají sehnat flash disky s micro usb a PC/Notebooky nejsou vybaveny micro usb konektory. 🙂 To by pak bylo podobné. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here