IFA 2016|Nové chytré hodinky Asus ZenWatch 3 nejsou jen nádherné, ale také výborně vybavené!

0

Asus ZenWatch 3ASUS dnes představil na veletrhu IFA v Berlíně nové chytré hodinky ZenWatch 3. Poslední hodinky tohoto výrobce byly velice oblíbené a vypadá to, že by tomu tak mohlo být opět. ZenWatch 3 opět běží na OS Android Wear, ale tentokrát jsou mnohem stylovější, mají kruhový displej a tři boční tlačítka.

Hodinky jsou oproti hranatým předchůdcům z minulých let opravdu velice prémiové. Jsou vyrobeny z nerezové oceli 316L ve třech barvách, a jak si můžete všimnout, k dispozici jsou také dvě barevné varianty stejně dobře vypadajících vyměnitelných pásků. Jak již bylo zmíněno, přístroj je ovládán pomocí třech tlačítek, které poskytují například rychlý přístup k otevření fitness aplikace ZenFit a ke změně režimů zobrazení.

Pokud jde o specifikace, jsou hodinky ZenWatch 3 poháněny procesorem Qualcomm Snapdragon Wear 2100, který byl letos představen. Kruhový AMOLED displej má úhlopříčku 1,39 palců a rozlišení 400 x 400 bodů, které dává hustotou pixelů 287ppi. Hodinky dále nabízejí certifikaci IP67 (odolnost vůči vodě a prachu) nebo technologii HyperCharge, která je dokáže nabít na 60 procent za pouhých 15 minut. To vše je zabaleno v těle, které má na tloušťku 9,95 mm.

Jak již bylo zmíněno, hodinky budou k dispozici v několika opravdu pěkně vypadajících barevných provedeních: červený bronz, stříbro a růžové zlato. Vzhled hodinek si upravíte také díky více než 50 nabízeným ciferníkům. ASUS oznámil, že hodinky budou k dispozici za 229 euro, takže se dá předpokládat, že by se mohla na českém trhu cena pohybovat někde mezi 6 a 7 tisíci korunami.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here