IFA 2016|Acer představil světově nejtenčí notebook Swift 7 s výbornými specifikacemi

0

Notebook Acer IFA 2016Acer zahájil veletrh IFA 2016 fantasticky, jelikož nám představil Swift 7, což je nejtenčí notebook na světě, který nemá na tloušťku ani centimetr a přitom nabízí výborné specifikace!

Na rozdíl od svých rivalů v podobě Apple MacBook a HP Spectre 13 nás Swift 7 nepřipraví o žádné konektory, jelikož má dva porty USB-C 3.1 a konektor pro sluchátka. Pokud jde o výdrž baterie, slibuje nám Acer životnost až 9 hodin.

Swift 7 má výborné specifikace, jelikož ho pohání nový procesor sedmé generace Intel Core i5 a najdeme na něm OS Windows 10.acer-swift-7-720x40513,3“ IPS displej má Full HD rozlišení, v notebooku najdeme 8 GB operační paměti a jako pevný disk slouží 256 GB SSD, což je pro notebook tohoto typu více než dost.

S hmotností 1,1 kg se stává Swift 7 také nejlehčím notebookem a je tak ideální i pro nošení v každé kabelce.

Dalším skvělým prvkem je dotykový displej, který začíná být u všech notebooků čím dál důležitější. Jeho konstrukce je pevná a má dostatečnou výdrž pro každodenní práci.acer-suwft-7-fino-720x260Displej se sice nedá otáčet o 360 stupňů, ale to může být v některých situacích i plusem, takže bych to vůbec nepovažoval za nějakou chybu.

Notebook by se měl dostat na evropský v říjnu s cenou okolo 1 299 € (asi 35 000 Kč). Cena je sice možná trochu vysoká, ale to se dalo od notebooku této konstrukce s takovými specifikacemi očekávat.

Myslíte si, že právě Acer představil nejlepší notebook na světě? Koupili byste si ho?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here