Huawei má problémy s nedostatkem displejů pro Ascend P6

0

Huawei Ascend P6 black

Huawei Ascend P6 je ideální volbou pro uživatele, kteří od smartphonu nepožadují nekompromisní výkon, ale dají přednost elegantnímu hliníkovému designu. Čínský výrobce chtěl v letošním roce prodat deset milionů kusů tohoto přístroje, ale situaci mu začíná komplikovat nedostatek displejů.

Podle webu Digi Times se problém objevil u dodavatele tohoto komponentu, kterým je společnost Japan Display (JDI) a důsledkem by mohla být krátká nerovnováha mezi nabídkou a poptávkou smartphonu. V České republice by se přístroj měl objevit už tento týden a cena byla předběžně určena na 10 000 Kč. Je však možné, že vzhledem k problému s nedostatkem displejů se Ascend P6 na náš trh dostane později nebo s méně sympatickou cenovkou.

Huawei Ascend P6 je smartphone, který dokáže zaujmout už na první pohled svým elegantním designem, nízkou tloušťkou 6,18 mm a hliníkovým tělem. Zklamáním není ani výbava, která zahrnuje 4,7″ displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, čtyřjádrový procesor Huawei K3V2 běžící na frekvenci 1,5 GHz, 2GB RAM, 8GB vnitřní paměť, slot na micro SD karty, 8mpx fotoaparát a 2000mAh baterii.

zdroj: Digi Times via Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here