HTC získalo letos už 8 ocenění za design svých telefonů

5
Oceněné telefony (zleva): HTC Droid Incredible, HTC EVO 4G, HTC Legend, HTC Aria

HTC se může pochlubit za rok 2011 hned osmi oceněními za design od třech různých společností.

Jen na International Design Excellence Awards (IDEA) 2011 mohlo HTC v kategorii komunikační zařízení oslavovat hned čtyři úspěchy: zlatou cenu získalo HTC Droid Incredible, druhá (stříbrná) cena patřila HTC EVO 4G a bronzová HTC Legend. Do finále se dostalo také HTC Aria (v Evropě známé pod názvem Gratia).

Další ocenění získalo HTC v březnu na soutěži red dot 2011, kde získalo tři ceny. Nejvýznamnější cenu, jakou produkt může vůbec v soutěži získat (kategorie „red dot: best of the best“) získalo HTC EVO 4G za svůj „průkopnický design“. Pečeť za vysokou kvalitu designu získali na red dot HTC Legend a HTC Aria.

Poslední cenou, kterou telefony HTC získaly, je ocenění v rámci programu IDA 2011. Tam v kategorii komunikační technologie získalo první cenu HTC Legend.

A jaký je váš názor na design telefonů HTC, zejména těch oceněných (viz foto výše)?

zdroj: htc, via pn

Graf ceny produktu HTC Incredible S poskytuje server Heureka.cz

5 KOMENTÁŘE

  1. Me se htc libi nejvic,sic jsou to placky,jako vse,ake nejhezci.Nejvic se mi libi optinus one, a jeho nasledovnik v designu,desire S.Nejhnusnejsi jsou samsungy,leskly a plastocy,tam je opravsu jeden jako druhej.

  2. devilps3: Souhlasím s tebou. Jen blbec může tvrdit ze HTC je jeden jako druhy. Nesmí te je prohlizet jen z fotek co vám nic moc nereknou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here