Firefox pro Android v roce 2013: nové funkce a lepší kompatibilita

2

Mozilla se nedávno na svém oficiálním blogu pochlubila novými funkcemi, které by měla v nejbližší době dostat mobilní verze internetového prohlížeče Firefox.

První novinkou bude anonymní prohlížení, které můžete znát z desktopové verze Firexu i jiných internetových prohlížečů. Po aktivaci této funkce nebude prohlížeč ukládat žádné informace o navštívených stránkách (např. do historie, cache paměti).

V letošním roce dostane Firefox pro Android také více možností přizpůsobení. Už velmi brzy se dočkáme témat, pomocí kterých bude možné pomocí několika kliknutí zcela změnit vzhled aplikace. Vývojáři také pracují na dalších možnostech úpravy startovní obrazovky.

Dalším cílem Mozilly je dostat mobilní Firefox mezi více uživatelů. K tomu by mělo dopomoct rozšíření seznamu podporovaných smartphonů s Androidem a také přidání nových jazyků uživatelského rozhraní aplikace.

Kdy přesně v roce 2013 se novinek dočkáme, však vývojáři prozatím neoznámili. Sledujte náš web, o aktualizacích Firefoxu pro Android vás budeme informovat. A pokud tento internetový prohlížeč ještě nemáte stažený ve svém telefonu, můžete tak učinit už nyní. Mobilní verze Firefoxu je bezplatně ke stažení z Google Play Store.

zdroj: mozilla blog

2 KOMENTÁŘE

  1. Porad Firefoxu davam sanci jak na macu tak na gnexu. A pokazde me zklame. Tezkopadny, nesmyslne UI na androidu. Kdyz je tak moc prizpusobitelny proc jeste neexistuje automaticky sync zalozek s google accountem? Dekuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here