Durex přichází s technologickou vychytávkou, která zlepší sexuální život

0

Společnost  Durex odhalila napjatě očekávanou smartphonovou technologii, která má potenciál navždy změnit náš sexuální život. Na následujícím videu můžete vidět páry, které se zapojili dobrovolně do testování nové technologie a dychtily dát svému milostnému životu nový impuls, s překvapením zjistily, že odpovědí je prosté tlačítko, které měly celou dobu před očima – tlačítko „vypnout“.

  Stáváme se otroky technologie Dotazování na Durhamské univerzitě

Video sleduje emocionální cestu vybraných betatesterů a upozorňuje na to, jak se stáváme otroky technologie. Krom tohoto videa byl zveřejněn výzkum Durhamské univerzity, jak má všudypřítomné využívání technologie ve vztazích vážné dopady na to, jak často se milujeme, ba dokonce jak zkracuje délku milování a vede k napětí ve vztahu.

Výzkumníci z Durhamského Centra pro sex, Gender a sexualitu zjistili, že čtyřicet procent respondentů odložilo sex kvůli technologii, hlavně smartphonům a tabletům, přičemž jiní uvedli, že uspíšili sexuální aktivitu, aby mohli zase jít odpovídat na zprávy. Navíc se třetina zpovídaných párů přiznala k tomu, že přerušila sex, aby mohla vzít telefon. Jedna účastnice průzkumu poznamenala: „Někdy jsme spolu v posteli, já sjíždím Facebook a on si zase surfuje na nějaké sportovní aplikaci; dobře si uvědomujeme, že doslova sedíme spolu v jedné posteli, a přitom žijeme v jiných světech.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here