Dan Morrill se vysmál spekulacím o Androidu 4.2

3

V podstatě před každou novou verzí Androida se na internetu objeví spousta spekulací, co by asi tak mohla novinka přinést za zajímavé funkce. Takřka vždy se také nakonec s oficiálním představením ukáže, že byla většina spekulací naprosto lichá.

I přesto všechno se ale tento týden objevily spekulace znovu. Tentokráte dokonce navíc o Androidu 4.2, který ještě nebyl ani pořádně oficiálně potvrzen. Tomu samozřejmě odpovídala také jejich určitost.

I tak se jim nicméně podařilo dostat na v postatě všechny weby o Androidu a upoutat tím pozornost Android Compatibility & Open Source Program Managera v Googlu, Dana Morrilla natolik aby se přímo k nim vyjádřil.

Reading rumor sites…. LOL.

Čtu si stránky o rumorech [o Androidu 4.2]… LOL.

Takřka okamžitě poté se pod příspěvkem rozpoutala plamenná diskuze, o tom jak to teda nakonec s Androidem 4.2 bude. Z následujících reakcí celkově ale nevyplynulo nic víc, než že je potřeba brát současné spekulace velmi střízlivě a ani omylem na ně není dobré spoléhat, jako na potvrzenou pravdu.

Celkově se tak dá říci, že o novém Androidu aktuálně vůbec nic nevíme a všechny předchozí zprávy byly spíše než na faktech založené spekulace, pouze zbožná přání.

Zdroj: androidandme

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here