Because we May – 39 indie her zlevněných v období od 24. května do 1. června

4

Že jsou digitální distribuce super věc asi nikomu z Vás, jakožto jejich uživatelům, vysvětlovat nemusím. Bez nich byste totiž museli pro každý program, který byste si chtěli nainstalovat třeba i na telefon, do nějakého kameného obchodu, což by asi moc příjemné nebylo.

Digitální distribuce jsou však výhodné také pro vývojáře, alespoň tedy pro ty menší, kteří s jejich pomocí získávají daleko větší kontrolu nad prodejem svého díla a jsou tak lépe schopni regulovat například cenu.

A právě to se rozhodla oslavit akce ‚Because we may‚ (‚protože můžeme‚), která spojila některé z těch nejznámějších indie vývojářských studií a naplánovala na období mezi 24. květnem a 1. červnem zlevnění 39 titulů.

O kolik přesně budou jednotlivé tituly zlevněny zatím nevíme, naopak však víme, o jaké přesně půjde, a již teď tak můžeme říci, že si vybere takřka každý. V nabídce totiž nalezneme jak klasicky známé tituly jako World of Goo, Osmos či Rapdite GP tak i rarity jako Smiles, Smuggle Truck nebo Kraut Attack.

Akce bude probíhat jak Google Play, tak i na ostatních digitálních distribucích jako Apple AppStore, Steam a podobně.

zdroj: Beacause we may via androidpolice, talk

4 KOMENTÁŘE

      • Nevím přesně, možná už od víkendu… Používám Operu a Chrome a jak v práci, tak i doma (20Mbit s úplně minimálními pingy na cokoliv) mi u Vás občas pozlobí načítání samotné stránky – někdy až několik desítek sekund. Včera kolem 8 (opět přesně nevím) mi prohlížeče přímo napsaly že stránka není dostupná.

        /teď to jede naprosto OK

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here