Batman se chystá dobýt Android. Gameloft vydá oficiální hru k filmu The Dark Knight Rises

1

Akční film The Dark Knight Rises (Temný rytíř povstal), který bude vyvrcholením série o Batmanovi, bude mít také oficiální hru pro Android a iOS. Na jejím vytvoření se podílejí společnosti Gameloft, WB Games a DC Comics.

Podle uniklého traileru půjde o 3D hru s pohledem třetí osoby, ve které nebude nouze o souboje. A jak už bývá u Gameloftu zvykem, můžeme se těšit také na kvalitní grafické zpracování hry. Datum vydání mobilní hry The Dark Knight Rises zatím nebylo oficiálně oznámeno. Očekáváme však, že se v Google Play Store a iTunes objeví nejpozději v den premiéry filmu, která je v USA naplánována na 20. července. V českých a slovenských kinech bude film Temný rytíř povstal poprvé k vidění 26. července.

Gotham se zmítá v temnotách nejistoty poté, co byl jeho maskovaný ochránce uznán vinným ze zločinů, které byly pro dobro lidu uloženy na jeho bedra. Nedůvěru v Batmana, a to co představuje, nahradila u většiny nenávist a pohrdání. Joker možná hnije v polstrované kobce v Arkhamu, ale s úsměvem. Lov na netopýřího muže je totiž v plném proudu a gothamské policejní složky pod vedením komisaře Jima Gordona (Gary Oldman) nejsou to jediné, co jde alteregu miliardáře Bruce Wayna (Christian Bale) po krku. Zdánlivě odnikud se vynořuje jakýsi Bane (Tom Hardy) a nocí se jako stín plíží tajemná kočičí žena Selina Kyle (Anne Hathaway). Režisér Christopher Nolan (MEMENTO, INSOMNIE, POČÁTEK) tímto snímkem završuje třídílnou ságu, ve které představil TEMNÉHO RYTÍŘE ve vrcholné formě. zdroj: csfd.cz

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here