Baterie Galaxy S6 je sice vyjímatelná, pouze však se šroubovákem.

0

Samsung umístil baterii do přihrádky napevno u nového modelu S6 poprvé v historii svých hlavních zařízení na trhu hlavně kvůli tenké železo-sklo kombinaci využité u zadní části telefonu. Tato speciální konstrukce nakonec umožňuje využití tzv prémiových materiálů k opláštění (zkrátka nic z plastu). Co to pro nás znamená?

4

Teď už nemůžete klasicky odloupnout zadní kryt a kdykoliv jednoduše vyměnit baterii tak, jak jsme tomu byli zvyklí u S zařízení doteď, avšak v manuálu pro S6, který byl vydán minulý týden, nás zaujala jedna sekce, a to ,,Vyjmutí baterie (u nevyjímatelných modelů)“.

Zatímco to zní pořádně paradoxně, skutečně existuje způsob, jak dostat z Galaxy 6 ,,mrtvou“ baterii, přestože to vyžaduje odmontování zadní části konstrukce telefonu, což je očividně pořád tou lehčí částí. Následně je totiž nutné odšroubovat a vyndat desku s plošnými spoji předtím, co odpojíte konektor baterie a vyměníte ji. Když už tedy nemůžeme vyměnit baterii sami bezprostředně, je alespoň dobré vědět, že výměna baterie po defektu v nejbližším autorizovaném servisu Samsungu nebude trvat dlouho. Podívejte se na postup v manuálu:

1 2 3

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here