Aprílové androidí vtípky

1

Po roce je zdě opět Apríl, dejte si pozor ať Vás nikdo nenachytá. Zároveň berte některé články na internetu s rezervou je přeci 1. dubna. V rámci tohoto článku naleznete přehled těch nejúžasnějších a nejpovedenějších aprílových článků s technickou či mobilní tématikou.

Samsung Galaxy BLADE edge – šéfkuchařská edice

galaxy-blade-edge-3

Portál Samsungtomorrow představil zajímavou verzi smartphonů, který se hodí zejména do kuchyně. Galaxy BLADE edge nabízí dokonalé ergonomické tělo doplněné o termostatický stylus a diamantové ostří. Hodil by se Vám tento kousek v kuchyni?

 galaxy-blade-edge-2 galaxy-blade-edge-1

Motorola Moto Selfie Stick

Motorola se rozhodla vyrobit speciální edici, selfie držáků ze dřeva. Podle Motoroly jsou to právě doplňky, které Vás specifikují. Nutno uznat, že si u Lenova s výrobou videa dali záležet.

HTC Re Sok

HTC právě představilo HTC Re Sok. Kategorie tzv. wearables nezačíná u zápěstí ruky, ale u chodidel. Novinka od HTC by neměla chybět na žádné ponožce, dokáže přijímat SMS zprávy, má zabudovanou GPS už se Vám žádná ponožka nikdy nezatoulá a dokáže detekovat díru. více informací www.htc.com/cz/go/sok/

HTC Re Sok

Microsoft MS-DOS Mobile

Microsoft se rozhodl vrátit v čase a implementoval legendární MS-DOS do smarphonů Lumia. Vy Tak nyní můžete spouštět aplikace přímo z commandové řádky.

http://www.youtube.com/watch?v=irJQDGw8Ptk

Google naruby

Vyzkoušejte si aprílový Google https://com.google/

elgooG

Google Smartbox

Google se chystá vylepšit naše poštovní schránky. Přichází chytrá schránka, která zvládne třídit poštu do složek, zároveň Vás upozorní na příchozí dopis. V rámci chytré schránky máte možnost nastavit si optimální teplotu ve schránce, tak aby vaše psaní bylo v optimálním prostředí.

Cyanogenmod běžící na Windows

Oblíbený Cyanogenmod se rozhodl přejít z Androidu na Windows.

Cyanogenmod-powered-by-Windows

SONY představuje technologickou inovaci PlayStation Flow

Společnost Sony Computer Entertainment Europe dnes oznámila vývoj svého zařízení PlayStation®Flow, průlomové novinky v nositelné elektronice, která posune hraní her na další úroveň díky spojení s plně podvodní senzorickou technologií.

PS Flow, vyvinutý týmem PlayStation Wearable Entertainment Technology (PWET), kombinuje hraní na systému PS4 s plaváním ve skutečném světě. Tato exkluzivní novinka přináší mnohem realističtější zážitek z vodních scén v herních titulech na PS4.

PS Flow je vybaven speciálními brýlemi s LCD displejem, které spolu s nositelnými sensory na rukách a nohách přináší výjimečné chvíle odehrávající se pod vodou.

Mapy.cz – složte si svůj svět

Dnes po příchodu na mapy.cz se Vám automaticky načte puzzle, v rámci kterého si můžete složit vlastní svět. Dále si můžete hrát a poskládat mapy Sněžky, historického Karlova mostu nebo Sázavu z letadla, kliknutím na odkaz proměníte mapu v aprílové puzzle!

Mapy

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here