Apple se inspiruje u konkurence, takže by mohl příští iPhone přijít s vodotěsností a bezdrátovým nabíjením

1

Apple iPhone 7 PlusZvěstí týkajících se nadcházejícího iPhonu je poměrně velké množství a my Vás pochopitelně o všech neinformujeme, ale občas rozhodně nezaškodí se podívat i ke konkurenci, a tak Vám dnes zprostředkujeme některé uniklé informace o příštím jablečném telefonu.

Na fotce vidíme iPhone 7 Pro s duálním fotoaparátem, který je zde však označen jako iPhone 7 Plus. Je zřejmé, že telefon poběží na operačním systému IOS 10. Nejspíš bude také postrádat konektor pro sluchátka.

Informace o tom, že telefon údajně přijde s bezdrátovým nabíjením a odolností vůči vodě jsou velice zajímavé, jelikož se jedná o funkce, které zatím Apple nevyužil, zatímco u dražších telefonů se systémem Android se už pomalu začínají stávat běžnými.gsmarena_002Není to poprvé, co se setkáváme se zprávami o vodotěsnosti a bezdrátovém nabíjení iPhonu 7, ale zatím jim nemůžeme stoprocentně věřit. Dále se mluví o tom, že by mohl telefon nabízet také microSD slot.

Některými funkcemi, které jsou ve článku zmíněny, disponuje i vlajková loď od Samsungu, která je bezesporu hlavním konkurentem pro nové telefony s nakousnutým jablkem na zádech, takže se Apple s velkou pravděpodobností mírně inspiroval, ale není se čemu divit, když jsou právě tyto funkce mezi uživateli tak oblíbené.

Zdroj

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here