Apple chce využít neštěstí Samsungu a zvyšuje produkci iPhonů 7!

0

iphone-7-vs-note-7Jak již mnozí z vás jistě slyšeli, Samsung kvůli explodujícím bateriím téměř po celém světě oficiálně pozastavil prodej modelů Galaxy Note 7. Podle DigiTimes chce Apple tohoto nezdaru společnosti Samsung využít.

Ptáte se jak? Apple zřejmě požádal své partnery o zvýšení produkce nadcházejících modelů iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Hádáme, že pokud je zpráva pravdivá, tak Apple pravděpodobně doufá, že zákazníci, kteří po tomto nezdaru ztratili důvěru v Samsung, by si mohli pořídit smartphone společnosti z Cupertina jako alternativu. Ať už to tak bude nebo nebude, vůbec bychom se nedivili, kdyby chtěli i ostatní konkurenti společnosti Samsung vydělávat na jejím neštěstí.

Ve zprávě se uvádí, že Apple zvyšuje produkci o 10%, což není zas tak moc, ale vzhledem k tomu, že iPhony zažívají v poslední době spíše pokles tržeb, jedná se pořád o poměrně optimistický pohled, a to zvláště pokud jsou zvěsti o zcela přepracovaném iPhonu, který přijde v roce 2017, pravdivé.

V každém případě by mohlo zvýšení produkce přinejmenším zajistit dostatek telefonů při startu, jelikož Apple je svými problémy se zásobováním během prvních pár týdnů od zahájení prodeje pověstný.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here