Aplikace, které se hodí do každého nového smartphonu

11

Jelikož už máme po vánocích a věřím, že mnoho z vás dostalo nový smartphone s Androidem a mnohdy se jedná o vaše první zařízení tohoto typu, proto přinášíme přehled aplikací, které váš telefon značně vylepší a zpříjemní jeho používání. V článku najdete aplikace jak pro každodenní život, tak pro zábavu nebo třeba aplikace v mnoha ohledech užitečné.

 Facebook

Ano, začneme Facebookem, tento fenomén dnešní doby by vám neměl ve smarthonu chybět, zvláště pokud vlastníte profil na Facebooku, bylo by škoda této aplikace nevyužít. Ano, jistě si mnoho z vás řekne, že aplikaci již mají předinstalovanou, ale proč nevsadit na ověřenou jistotu?

timeline 179x300 Dnes Velikonoční ošatka na téma sociální sítě Facebook 179x300 Dnes Velikonoční ošatka na téma sociální sítě FAcebook timeline 179x300 Dnes Velikonoční ošatka na téma sociální sítě


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pubtran

Aplikace se hodí, jezdíte-li často hromadnou dopravou, protože vyhledává spojení, ale je doplněna o SMS jízdenku a také se jedná o zdařilý průvodce pro výlety. Ano, vyhledáme si spojení, koupíme jízdenku a vybereme výlet, to vše pak uložíme do kalendáře.

 Pubtran Pubtran Pubtran


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

iVysílání

Už název napovídá, že se jedná o internetové vysílání, konkrétně o přístup do archivu České televize. Můžete sledovat pořady a listovat podle názvu, data vložení či žánru. Díky obsahu a zpracování se aplikace řadí mezi nejlepší tohoto druhu.

 iVysílání iVysílání iVysílání


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Meteoservis

Ano, co jiného by to bylo, než sledování počasí a předpovědi. Meteoservis využívá zpracovaných údajů ze sítě radarů v ČR.

Meteoservis Meteoservis Meteoservis


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

TV Program

Jelikož každý z nás alespoň někdy sleduje televizi, je tu aplikace, která přináší stovky televizních stanic, samozřejmě i české a slovenské. Práce je rychlá a určitě pohodlnější než listovat v papírech.

tv program tv program tv program


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Barcode Scanner

Tato aplikace by určitě neměla chybět ve vašem smartphonu, nejen, že čte čárové kódy, ale co je mnohem důležitější, čte QR kódy, což tuto aplikaci činí užitečnou.

 Barcode Scanner Barcode Scanner


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Evernote

Jistě si každý pamatujete zapisování úkolů do deníčku či na papírky, teď tyto přežitky však zahoďte, protože aplikace Evernote vám umožní zapisovat poznámky nebo  si nahrát audio vzkaz. Pracovat lze také s obrázky. Velice užitečná je synchronizace online, díky kterému budete mít své poznámky na jakémkoli zařízení s touto aplikací.

Evernote Evernote Evernote

http://www.youtube.com/watch?v=usUg-CdJEKo


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

MoboPlayer

Užitečná aplikace pro přehrávání videí, jejichž formáty váš Android nedokázal přehrát. Tato aplikace dokáže přehrát většinu formátů. Pokud však vlastníte Android 4.0, jedná se o zbytečnost.

 MoboPlayer MoboPlayer MoboPlayer


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Angry Birds

Kdo by neznal rozzlobené ptáky, kteří usilovně bojují proti zlým, zeleným prasatům. Díky jednoduchosti, propracovaným úrovním a ovladatelnosti se stala tato hra jedničkou.

Angry Birds Angry Birds Angry Birds


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

File Manager

Jednoduchá aplikace na správu souborů, což se u nového Androidu hodí především.

 File Manager File Manager File Manager


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Co dodat? Výběr snad základních aplikací pro Android, bez kterých se sice možná obejdete, ale proč mít méně, když můžete mít více.

11 KOMENTÁŘE

  1. Pubtran už je trošku passé, protože aplikace „jízdní řády“ je vyvíjená stejným autorem, ale již s oficiální podporou idos

  2. prosim o nějaký přehravač videa pro Nexus S ICS zdarma kde jdou titulky s diakritikou!! Po prechodu na ICS mi muj nejoblibenejsi prehravac MX Video player hazi misto diakritiky v titulkach nejakou hatlamatilku a to i po vyzkouseni vsech kodovacich znacich:(( dekuji!

  3. Pokud mohu, doporučil bych pro sledování počasí (dešťových a sněhových srážek) aplikaci Meteor od Androworks. Jedná se o nejlepší aplikaci v této kategorii.

  4. Nevíte jak se daj smazat už přednastavené aplikace které jsem měl od začátku v telefonu a jsou mi uplně k ničemu?

  5. root telefonu a zmraž je ( před tím než to ale uděláš tak se podívej na seznam, které smazat nesmíš ) 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here