Aplikace Greenify zrychluje Android zařízení hibernací stále jedoucích aplikací

0

Pamatujete si ještě, jak rychle pracovalo Vaše Android zařízení poté, co jste jej poprvé zapli? Časem se však každý telefon, tablet či počítač začne postupně zpomalovat vinou přebytku aplikací a uživatelských dat někdy dokonce až do fáze, kdy nám to leze na nervy. Naštěstí se s tím většinou dá něco dělat. Dnešním tipem je aplikace Greenify, která je navržena tak, aby vyladila Vaše chytré zařízení tak, aby šlapalo tak hladce jako při prvním spuštění.

unnamed

Trikem přitom není promazání starých dat, ale pomoc identifikovat aplikace, které se nechovají tak, jak by měly. Mluvíme hlavně o těch, které se udržují aktivní a dále si vesele požírají energii baterie, zatímco je vlastně vůbec nepoužíváte. Greenify po zjištění těchto konkrétních aplikací spustí speciálně pro ně hibernační mód, čímž jim zamezí brždění zařízení a zbytečnému ždímání baterie. To zní dobře, ne?

Co se vlastně děje s aplikacemi, když jsou v hibernaci? Můžete je jednoduše spustit, když je potřebujete Vy nebo jiná aplikace. Jejich plná funkčnost je zachována, zatímco jedou na pozadí – jen nejsou aktivní. Greenify je nevypíná nebo nenechá zamrznout.

1 2 3

Analýza appky Vám zobrazí pouze ty aplikace ,které mají potenciální vliv na spotřebu energie nebo výkon zařízení. Doporučuje se hibernovat pouze ty, které používáte opravdu zřídka zároveň s těmi, o nichž jste přesvědčeni, že mají negativní vliv. Kvůli tomu je dobré si vysledovat změny zaznamenané správcem baterie.

Aplikaci Greenify nerozjedete na produktech jedoucích na Android 2.x , příčemž se vším nad Android 4.x by neměl být problém. Greenify můžete využívat zcela zdarma, avšak musíte si ,,rootnout“ zařízení.

5 4 6


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here