10 nejzajímavějších nových Android aplikací první půlky září 2014

0

V první půlce září se objevily spousty nových aplikací. Vybrali jsme ty nejzajímavější a nejpraktičtější z nich. Většina z nich je zadarmo, tak toho využijte.

1) Noyze Volume Panel

Začneme s aplikací nahrazující klasický panel hlasitosti Androidu, který je celkem bez nápadu. Uživatelé Noyze Volume Panelu si mohou nastavit pozadí, styl a uživatelské rozhraní dle svého uvážení. Dále můžete přizpůsobovat nastavení přehrávání přesně podle hudby, kterou posloucháte, protože součástí je master volume a jiné. Pokud máte rozbitá tlačítka, ovládající hlasitost, bude tato vychytávka přesně pro Vás. Appka nemá žádné zvláštní požadavky, každý se systémem 4.3 a výše ji rozjede bez problémů.

1 3 2

Cena: Zdarma


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2) Horizon

Novinku Horizon využijí hlavně ti z nás, kteří rádi fotografují. Aplikace se stará o setrvačník fotoaparátu, aby natáčel videa nebo fotil vždy v horizontální poloze, ať už telefon držíte nebo umístíte v jakémkoli možném úhlu. Můžete klidně během natáčení videa telefon otáčet o 360 stupňů a na výsledku to nepoznáte. Rozlišení závisí pouze na parametrech Vašeho zabudovaného fotoaparátu. Příjemné je, že můžete i přibližovat a oddalovat k přivedení Vašich snímků/videí k dokonalosti. Horizon je připraven na využití předního i zadního fotoaparátu.

1 2 3

http://www.youtube.com/watch?v=roag3p3g1r4

Cena: Zdarma je demo verze (za dolar můžete zbavit svá videa vodoznaku)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3) 123D Catch

Tato aplikace už skutečně nemá daleko od kouzlení. Když nafotíte trojrozměrný objekt ze všech stran a úhlů, aplikace pak už snímky za Vás spojí dohromady a vyplivne digitální 3D model, působivé. Fotit můžete cokoliv, od kartonových krabic až po lidské bytosti. Máte možnost se poté chlubit svými modely na sociálních sítích nebo s nimi dále pracovat v modelujících programech typu AutoDesk a jiných.

3 2 1

http://www.youtube.com/watch?v=1tqYs78GxWY

Cena: Zdarma


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4)Ultralingua Dictionaries 

Ultralingua Dictionaries je zkrátka a jednoduše aplikací pro překlad.  Díky offline přístupu ke IAP knihovnám se skrze něj dostanete ke každému z 35 slovníků. Obsahuje dost románských jazyků včetně mandarínštiny či ruštiny. Jazyky můžete mezi sebou navzájem kombinovat. Součástí aplikace je ukládání historie a slovníky si poradí i s idiomy a chybami v zadávání slov. Anglický slovník a Thesaurus jsou zdarma, ostatní slovníky je už potřeba si dokoupit v rámci in-app zboží. Oproti koupi knížek však značně ušetříte.

1 2 4

Cena: Zdarma v základní verzi (in-app zboží na dokoupení)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5) Timy Alarm Clock

Nova ví moc dobře, proč dává na konec vysílání vždy roztomilá zvířátka. Je to proto, že zkrátka táhnou. Na appce Timy Alarm clock by nebylo nic zas tak zvláštního, kdyby jste nemuseli dloubat do pejska, kočičky nebo králíčka, než  Vám dají během vstávání za zvuku oblíbené melodie pokoj. Můžete nastavit více zvířátek najednou a zároveň si pohrát s hlasitostmi budíků. Roztomilé.

1 2 3

Cena: Zdarma


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6) Alarmata

Když už jsme se tak krásně dojali nad zvířátky, představíme si budík, který se naopak spokojí s minimem. Alarmata nabízí nastavení buzení, na které nejste zvyklí. Součástí je funkce krátkého zdřímnutí. Minimalistický design potěší oko.

1 2 3

Cena: Zdarma


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

7) Sup

Skrze další novinku si trochu zašmírujeme. Určitě se Vám někdy stalo, že jste volali s někým skrze chytré zařízení a zaujalo Vás pozadí za kamarádem nebo místo, kde se právě nachazí. Skrze Sup se nyní můžete napojit na fotoaparát zařízení kamaráda . Trvá to sice jen 10 sekund, i tak je to ale zajímavý zážitek. Uživatele na druhé straně hovoru můžete navigovat, jakým směrem chcete vidět. Poslouží k tomu jednoduché tažení prstem. Služba je to anonymní, nic se neukládá. Pokud chcete požádat o živou selfie, máte možnost.

2 31

Cena: Zdarma


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

8) Adobe EchoSign

Mnozí z nás potřebují občas podepsat různé dokumenty, přičemž se však nemůžeme dostavit osobně k podpisu nebo naopak. V tomto problému by měla sloužit aplikace Adobe EchoSign k podepsání dokumentů podporovaných Androidem. Je možné se podepsat prstem, není však nutno vysvětlovat, proč je stylus pero lepší variantou. Pokud nepodepisujete Vy, je možno si nechat poslat podpis druhou stranou. EchoSign uzavírá obchod rychleji a dává otravnému papírování nový rozměr. Nejlépe funguje na sedmi a desetipalcových displejích tabletů.

1 2 3

Cena: Zdarma


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

9) Moto Actions

Předposlední novinka je bohužel zaměřena pouze pro uživatele Motorola Moto X, kteří mohou pomocí gest zaměřených na infračervené senzory ovládat své hovory, vypínat budík a jiné. Prostě ovládáte svůj telefon jako Jedi bez dotyku. Můžete zamávat rukou ke ztišení hovorů či budíku nebo dvakrát otočit zápěstím k spuštění fotoaparátu.  Další vychytávka pro naši lenost.

3 2 1

Cena: Zdarma


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

10) Papercraft Live Wallpaper

Na závěr dáváme tip na zajímavé živé tapety pro Vaše chytré zařízení, inspirované promo fotkami Androidu L. Záhyby papíru v různých barvách si můžete nastavit v rozlišných kombinacích podle gusta. Stínování jim ještě navíc přidá na opravdovosti. Papír pluje obrazovkou a každou chvíli se mění. Pokud jej budete chtít natáhnout, nic Vám nebrání.

1 2 3

Cena: 22 Kč


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Které z nových aplikací dáte zelenou?

zdroj: http://www.androidpolice.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here