XDA Developers vydal první knihu

2

Světoznámý portál pro nadšence do mobilních telefonů,  XDA Developers, vydal svoji vůbec první publikaci. Kniha nazvaná Android – Hacker’s Toolkit (tedy Android – Příručka hackera) je dostupná jak ve fyzické podobě přes Amazon a Barnes & Noble, tak jako ebook pro Kindle, iPad a v budoucnu i Nook. A o čem pojednává?

V knize se naučíte základy upravování Androidu – rootování a následné úpravy po dokončeném rootu. To všechno na různých příkladech, nejvíce upravovaných telefonech včetně Google Nexus One. Zbytek je pak věnován grafické stránce věc – programům na vytváření vlastních témat a podobně. Jako bonus je tu i část o fórech XDA pro nováčky.

Kniha určena pro nováčky v téhle oblasti a slouží jako sesumírování všech důležitých poznatků, které jsou ale na XDA stále dostupné i zdarma, ovšem v neseskupené formě. Všechen výdělek z prodeje na Amazonu půjde do EEF, což je organizace bojující za svobodu na internetu.

Více info najdete zde, v původní příspěvku XDA.

Koupit knihu můžete na těchto místech

2 KOMENTÁŘE

  1. Teraz neviem, či som blbý ja, alebo čo…? Idem si kúpiť knihu o upravovaní androidu a prečítam si ju na Kindli, alebo ipade… 😀 A čo tak ebook vo formáte aj pre android čítačky? 🙂 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here