XDA-Developers chystají pro rok 2013 nový vzhled webu

1

Velice oblíbené vývojářské forum XDA-Developers chystá velký redesign. Redesign se zatím týká pouze fóra, ovšem je docela pravděpodobné, že nového vzhledu se dočkají všechny stránky. Zatím není jasné, kdy se stránky oficiálně přepnou do nového vzhledu, dle názvu šablony (XDA 2013 Beta) ale usuzuji, že se tak stane na přelomu roku 2012/13

Nový design je stylizován do šedé barvy a rozložení má zhruba podobné, jako má dnešní vzhled tohoto fóra. Osobně tento vzhled testuji a musím uznat, že mi nějak nesedl. Přibylo tam totiž místo na reklamu a to mi kazí celkový dojem z webu. Přece jen, není to žádný amatérský web, nýbrž web, kde svoje výtvory mile a rádi poskytují k dispozici i profesionální vývojáři.

Nový vzhled s názvem XDA 2013 Beta. Jak se Vám líbí?

Pokud si chcete nový vzhled vyzkoušet, stačí pouze na konci stránky přepnout ze vzhledu XDA 2010 na XDA 2013 Beta (viz. obrázek pod touto částí článku). Tím dostanete nový vzhled, který jde kdykoliv přepnout zpět do původního, hnědého. Co říkáte na nový design a na nově vzniklé místo pro reklamy?

Pro přepnutí na nový vzhled stačí pouze sjet dolů na zápatí stránky a přepnout vzhled z XDA 2010 na XDA 2013 Beta.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here