Vodafone i T-Mobile nabídnou pomoc lidem zasaženým povodní

0

T-mobile-uk-Vodafone

Některá města mají to nejhorší za sebou, některá to je čeká. Řeč je o současných povodních, které silně zasáhly tuzemské území. Pomoc přichází ze všech stran a ani operátoři nezůstávají opodál.

T-Mobile a Vodafone vydali tiskovou zprávu se svými speciálními nabídkami, které pomohou lidem zasaženým povodní.

Vodafone

Červený operátor zorganizuje mezi svými zaměstnanci rozsáhlou sbírku programu Blesková pomoc a finální výtěžek firma zdvojnásobí.  Také poskytne okamžitý dar ve výši 500 000 Kč organizaci Člověk v tísni. Zároveň podpoří každou DMS poslanou na povodňová konta stejnou částkou.

Jedna DMS stojí 30 Kč, přičemž příjemce obdrží 57 Kč díky pomoci Nadace Vodafone.

T-Mobile

Druhý operátor se rozhodl pomoci jiným způsobem, ale také velmi užitečným. Lidé, kteří jsou zasaženy povodněmi, se v tu chvíli moc nestarají o svůj telefon. V mnoha případech se stane, že ho člověk ztratí nebo jednoduše utopí. Proto se T-Mobile rozhodl poskytnout 4000 telefonů za 1 Kč s předplacenou kartou za 2 Kč s kreditem 200 Kč.  Telefony najdete na Značkových a Partnerských prodejnách od 5.6.

V krizových situacích T-Mobile připravil 1000 telefonů se SIM Twist, které rozešle do postižených oblastí skrze charitativní organizace. Zároveň si je vědom velkého finančního zatížení krátce po povodních a tak si lidé zasaženými povodní mohou zažádat o odložení faktur nebo vymáhání dluhů.

Zdroj: Tiskové zprávy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here