Twitter pro Android aktualizován – podpora pro více účtů a push notifikace

3

Po poměrně dlouhé době jsme se dočkali trochu větší aktualizace pro oficiální twitterový klient. Ta přináší pár poměrně zajímavých novinek a možná by mohla leckoho přesvědčit k přechodu od alternativních klientů.

První a asi největší novinkou je podpora push notifikací. Konečně tak aplikace nebude muset v určitých intervalech zkoušet, jestli nejsou nějaké nové tweety  a zbytečné tak vybíjet baterii, namísto toho vždy při novém utweetnutí někoho koho followujete dostane přes internet zprávu a až poté si se koukne na server a tweety stáhne. Kromě teoretické úspory baterie se také k tweetům dostanete rychleji, v podstatě vlastně hned jak je daný autor tweetne.

Druhou novinkou, která sice není nikterak revoluční, protože jinabízí většina alternativních klientů, je podpora pro více účtů. Kromě toho byly také opraveny různé bugy a snížena hardwarová náročnost.

Zdroj: androidpolice

3 KOMENTÁŘE

  1. Pokud běží push synchronizace, pak mi hlava nebere, proč je v nastavení stále položka „interval obnovení“ a v ní pouze časové údaje. Od 5 minut po 4 hodiny, ale push nikde. Mám samozřejmě poslední verzi.

  2. Pokud myslíte v nastavení úctu který přibyde v položce „úcty a synchronizace“ v Androidu, pak ano. Primo v nastavení Twitter aplikace tuto volbu nemám, jen časové udaje. Nechápu, ale ráno to push fungovalo, teď už nefunguje 🙁 Kde přesně „automaticky refresh“ hledat ? Díky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here