Swype dostává update – od nynějška se dostane na více zařízení

6

Jedna z nejpopulárnějších klávesnic na Android, Swype, se dočkala poměrně významného updatu. Ten naneštěstí využijí pouze uživatelé, kteří mají to štěstí a dostali se do beta-testování, jinak totiž Swype ani získat nelze. Na druhou stranu nám tyto novinky mohou napovědět, v jakých nových telefonech bychom mohli Swype čekat. Konkrétně přibyla podpora pro qHD (Motorola Atrix 4G), QVGA, WQVGA a WSVGA (Noble Nook Color) rozlišení. Dále byl vylepšen algoritmus pro predikci slov a také přibyly slovníky pro Ruštinu, Bristkou Angličtinu a Nizozemštinu.

Zdroj: androidheadlines

6 KOMENTÁŘE

  1. Swype klávesnici mám neoficiálně na svém HTC Legend včetně češtiny (žádný root ani custom ROMka – dá/dala se stáhnout a naistalovat z netu a to jak pro rozlišení 320*480 tak pro rozlišení 480*800) a musím říci, že je to zatím nejlepší způsob zadávání textu, který jsem na smartphonech vyzkoušel. Zkoušel jsem i Slide-IT, ale nevyhovovala mi nutnost explicitního přepínání na zadávání slov po písmenech. Swype je v tomhle geniální, buďto začnu tahat prst, nebo tapám po písmenech a ona si s tím hravě poradí!

  2. Tak jsem to nainstalil,ale nejak tapu v nastaveni cestiny jako jazyka ve kterym pisu,mezi Swype language cestinu nenachazim?!?

  3. Nevím jak je to u beta verze, ale u té která je předinstalována v SGS čeština je. Pamatuji si však, že u pár neofic ROM byla čeština pro SWYPE mimo a musela se doinstalovat, podrobnosti už si ale nepamatuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here