Swype 3.25 beta – přivítejte gesta

6

Swype dnes na svých stránkách vydal novou betu (3.25) stejnojmenné populární klávesnice. Ta kromě drobných oprav přinesla i nová gesta pro práci se schránkou a rychlé zapínání předem předvolených aplikací. Nově tak budete schopni odeslat vybraný text na sociální sítě jen pomocí jednoho kliknutí, tedy chtěl jsem říci táhnutí po displeji.

Beta je jako vždy stažitelná a nainstalovatelná pouze na zařízení, které měli již nějakou starší verzi předinstalovanou.

httpv://www.youtube.com/watch?v=DngXwUoyqCA

Zdroj & link ke stažení: beta.swype

6 KOMENTÁŘE

 1. může mi někdo říct jak akutalizuji svůj swype ? měl jsem jej předinstalovaný v samsungu galaxy s… když si stáhnu ze zmíněné stránky swype instaler..tak se mi nainstaluje verze co už mám.. 2,6 …děkuji za odpověd

  • Zajdete na stránky beta.swype.com, zde se zaregistrujete a na e-mail vám přijde link ke stažení. Na ten pak už jen z mobilu kliknete, stáhnete instalační .apk a nainstalujete.

   • přesně tohle jsem udělal, jenže když otevřu instalační apk tak se mi to jakože aktualizuje…ale v samotné klávesnici žádná změna není, a píše mi to pořád starou verzi … nemusím mít tu nejnovější verzi, ale aspoň nějaká aktualizace by se šikla..mám pořád 2,6

  • Upřímně, ani jedna. Používám standartní Gingerbread klávesnici a jsem spokojen.

   Jinak bych ale spíše volil Swype.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here