Spekulace: Druhá generace hodinek Samsung Galaxy Gear bude představena s Galaxy S5

0

GALAXY_Gear

Ačkoliv nejsou chytré hodinky Samsung Galaxy Gear podle recenzí odborníků ani běžných uživatelů zrovna symbolem dokonalosti, nemůže si korejský výrobce stěžovat na nedostatek zájemců. I přesto si však Samsung pospíšil při vývoji druhé generace hodinek, která by mohla být představena už s novou vlajkovou lodí Galaxy S5,

O výbavě nových Galaxy Gear toho zatím bohužel moc nevíme. Jedinou známou novinkou je snížení tloušťky zařízení o 15 – 20 %. Odpadá tak jedna z hlavních nevýhod chytrých hodinek od Samsungu, kterou je příliš velká tloušťka. Doufejme, že výrobce odstraní alespoň některé další neduhy, kterými trpí první generace Galaxy Gear. Řeč je například o malé výdrži baterie, krátkém seznamu kompatibilních smartphonů či vysoké pořizovací ceně.

Jedním z dalších vylepšení chytrých hodinek, které očekáváme, je použití zahnutého displeje známého ze smartphonu Galaxy Round. Pokud se potvrdí výše uvedená spekulace o termínu představení, dočkáme se druhé generace Galaxy Gear (i nové vlajkové lodi Galaxy S5) v prvním čtvrtletí příštího roku. Podle některých zdrojů by mohlo k představení dojít dokonce už v lednu na veletrhu CES 2014.

zdroj: SamMobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here