Shield z pohledu běžného užívání aneb když nechceme hrát hry [video]

2

Nvidia Shield

Společnost Nvidia si od své nové herní konzole slibuje opravdu hodně. Velká očekávání jsou především kladena na hraní her, což je i hlavní důvod celého projektu. Nyní nám výrobce ale ukazuje, že Shield není jen herní konzole, ale i takový tablet s pohodlným ovládáním.

Jelikož je Shield vybaven standardním Androidem, je možno z něj vykonávat většinu věcí, jako v tabletu nebo v telefonu.  Navigace nebo prohlížení webových stránek je tak samozřejmostí. V přiloženém videu budete seznámeni s ovládáním Shieldu při vykonávání těchto běžných akcí.

Pro představu levý joystick slouží k rolování stránky při prohlížení na internetu a pravým ovládáte kurzor a nahrazujete si tak myš z PC.

www.youtube.com/watch?v=EgzQLeDfy3Y

Zdroj: talkandroid

2 KOMENTÁŘE

    • Dostalo mě, jak je z videa nenápadně všechno psaní vystříhané 😀 Ale zas nebude nVidia prezentovat něco, co neni cool 🙂 Podle mne musí být to psaní naprosto na prd, stejně jako všechno ostatní. Jediné v čem bych viděl plus, (když se na to nedívám jako na herní konzoli ) je to, že nemusíte mít stojánek když chcete koukat na film. Takže místo tabletu bych si toto určitě nepořizoval 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here