Sazka chystá virtuálního operátora ve spolupráci s Vodafone

0

sazka

Pokud jste v poslední době ztratili přehled o už existujících, nebo chystajících se virtuálních operátorech, chystáme pro vás článek, kde tyto operátory shrneme spolu s jejich klady a zápory. V poslední době se s nimi totiž doslova roztrhl pytel a jejich provozování už není jen výsadou velkých společností, jako je třeba Tesco, ČEZ apod.

Dalším významným hráčem se podle aktuálních informací stane Sazka, která chystá provoz virtuálního operátora v prvním pololetí příštího roku. Zatím není jasné, jakou bude mít operátor nabídku, nicméně se nabízí podobný systém jako u ČEZu, který svým zákazníkům nabízí zvýhodněné telekomunikační služby.

Nicméně Sazka nechce zůstat jen u virtuálního operátora, ale chce se později stát plnohodnotným hráčem. Vše samozřejmě bude záležet na chystané aukci frekvencí, do které se zapojila jako Sazka Telecommunications.

V takovém případě by se ze Sazky stal přímý konkurent trojice operátorů. Minimálně tedy konkurent O2 a T-Mobile. Je totiž možné, že Vodafone by i nadále s novým operátorem spolupracoval. Jako to můžeme vidět u O2 a T-Mobile, kteří chtějí sdílet GSM a 3G síť.

zdroj: mobilenet

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here