Samsung připravil před zahájením prodeje Galaxy S6 a S6 edge originální program pro veřejnost

0

Galaxy S6 event

Samsung připravil v souvislosti se zahájením prodeje mobilních telefonů Galaxy S6 a Galaxy S6 edge na českém a slovenském trhu originální program pro veřejnost. Každý večer od středy 15. do pátku 17. dubna bude probíhat mezi 20. a 23. hodinou promítání spotů s prvky videomappingu na vodárenskou věž u Galerie Mánes. Navíc ve středu a ve čtvrtek 15. – 16. dubna od 10.00 do 21.00 hodin bude v prostorách Galerie Mánes probíhat výstava nových modelů Galaxy S6 a S6 edge, včetně jejich příslušenství. Ta bude doplněna soutěží o 6 kusů modelu Samsung GS6, přičemž vyhrát může skutečně každý. Stačí zodpovědět soutěžní otázku a zatočit si na výherním kole.

„Chceme veřejnosti co nejvíce přiblížit naše vlajkové lodě Samsung Galaxy S6 a S6 edge, a to ještě před oficiálním zahájením prodeje těchto modelů. Zájemci o nové telefony si je budou moci v Galerii Mánes předobjednat a jako bonus obdrží bezdrátovou nabíjecí podložku zdarma,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

V Galerii Mánes můžete navštívit tzv. „Experience“ zónu, ve které se budou nacházet velké stoly s mobilními telefony Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. Opodál se bude nacházet „Chill out“ zóna, kde si budou moci zájemci vyzkoušet mobilní virtuální realitu s Gear VR.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here