Samsung nechává skrze Gear VR plavat lidi se žralokem

0

Když příjde na prezentování úžasných světů headsetu pro virtuální realitu Gear VR, neztrácí Samsung absolutně žádný čas.

maxresdefault

Po překvapování lidí v ulicích Spojených států vedení Samsungu zřídilo falešný obchod pro potápěče v australském městě Alice Springs, které se mimochodem nachází 1200 km od nejbližšího oceánu. Tímto pak bylo lidem umožněno se jít potápět do vody společně se žralokem, vše prostřednictvím virtuální reality samozřejmě. Většina z řady zkoušejících nový zážitek byla překvapena reálností virtuálního potápění. Setkání se žralokem některé dokonce vyděsilo. Nicméně, podívejte se sami ve videu.

http://www.youtube.com/watch?v=1MLvt2O1Az8

Záznam, který mohli sledovat lidé ve videu, je zatím možné vidět pouze v obchodech Samsung Experience v Sidney a Melbourne. Nebude však trvat dlouho a tento obsah bude dostupný i skrze Oculus App Store, kde se nachází vše pro Gear VR.

Připomeňme, že k funkčnosti Gear VR, který momentálně stojí $199 (4800 Kč), potřebujete mít telefon Galaxy Note 4. Modely Galaxy Note 5, Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge (nebo jak se budou jmenovat) budou samozřejmě s headsetem virtuální reality plně kompatibilní.

Uvažovali byste někdy nad koupí Samsung Gear VR?

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here