Samsung na MWC představil tablet Galaxy Tab S3

0

Tisková konference Samsungu před veletrhem MWC patřila představení nejnovější verze vlajkové lodi Galaxy S. Díky komplikacím s baterií u posledního modelu Galaxy Note nechtějí u Samsungu nic uspěchat a na představení letošní verze Galaxy S si budeme muset počkat do jara. V letošním roce se tak Samsung zaměřit v rámci tiskové konference na segment tabletů. V rámci tiskové konference byla představena dvojice tabletů Galaxy Tab S3 a Galaxy Book s Windows 10.

Galaxy Tab S3

Galaxy Tab S3

Galaxy Tab S3 disponuje 9,7” Super AMOLED displejem. O výkon se postará čtyřjádrový procesor Snapdragon 820 o taktu 2,15GHz + 1,6 GHz s podporou 4GB RAM pamětí. Tablet nabídne 32 GB datové úložiště, které bude možno rozšířit pomoci microSD karty až do 256 GB.

Na zádech tabletu se nachází 13Mpix fotoaparát s automatickým ostřením, který je doplněn 5Mpix předním snímačem. Galaxy Tab S3 umožňuje rozšíření paměti prostřednictvím paměťových karet a přinášejí vyšší energetickou účinnost i možnost rychlého nabíjení.

Galaxy Tab S3 nabídne přehrávání videí ve 4K na Super AMOLED displeji o zvuk se postará čtyřice stereo reproduktorů od společnosti AKG by HARMAN. Herní zážitky podpoří Vulkan API zajišťující vylepšenou grafiku a Game Launcher, který poskytne rozšířené uživatelské rozhraní a personalizovaný přístup včetně módu „Do Not Disturb”. Pří práci jistě přijde vhod inovované pero S Pen.

O výdrž tabletu se postará baterie o kapacitě  6 000 mAh s podporou rychlého nabíjení, bezproblémový chod pak zajistí Android ve verzi 7.0

„V Samsungu se neustále snažíme posouvat hranice možností našich mobilních zařízení a zákazníkům nabízet produkty té nejvyšší kvality, které naplňují jejich potřeby a očekávání,” řekl DJ Koh, prezident divize mobilních komunikací společnosti Samsung Electronics. „Nové modely tabletů jsou vybaveny tou nejmodernější technologií, která uživatelům umožňuje všestranné využití doma, v kanceláři i na cestách.”

galaxy-tab-s3_gallery_right-side_black  galaxy-tab-s3_gallery_spen-on-tab_black   galaxy-tab-s3_gallery_front_black

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here