Samasung Galaxy Player přichází do Ameriky

3

Samsung Galaxy Player se v domovské Koreji prodával poměrně dobře a tak není divu, že momentálně míří do Ameriky. Konkrétně by se zde měla objevit jak verze s 4′ tak 5′ displejem, druhá zmíněná bude oproti menší variantě obsahovat navíc 3G modul pro připojení k internetu. Zbylé vnitřnosti jako procesor, vnitřní paměť a RAM budou téměř identické se Samsungem Galaxy S, přičemž vzhled 4′ varianty by měl být identický naprosto. Právě díky této podobnosti je zahraničními médii nazýván Galaxy S WiFi.

Bude zajímavé sledovat, jak se Samsungu povede v boji s neohroženou jedničkou na trhu, kterým je firma Apple se svými iPody. Ukořistit část trhu se snažil poslední tři roky Microsoft se svou platformou přehrávačů Zune, ale neuspěl a minulý týden zrušil další vývoj a investice do tohoto přehrávače.

Cena, na které bude u Galaxy playeru nejvíce záležet nebyla prozatím pro USA upřesněna, prozatím není známo ani datum zahájení prodeje.

Samsung Galaxy plyer specifikace

Zdroj: phandroid

3 KOMENTÁŘE

  1. Nevíte někdo jakou základní paměť a jakou výdrž tyhle přehrávače mají, je to stejné jako u Galaxy S (v případě výdrže stejně jako v modu letadlo)?

  2. Věřil bych ve větší než má SGS, takové 3 dny si dokáži reálně představit. Základní paměť má být stejně jako u SGS 8GB.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here