Program kin CineStar pro Android

7

V Google Play Store se před nedávnem objevila neoficiální aplikace, která umožňuje přistupovat k programům kin ze síte CineStar.

Po spuštění aplikace se zobrazí přehled kin, pro které je program dostupný. Zklamáním je však fakt, že jde pouze o odkazy na oficiální internetové stránky, které se otevřou přímo v aplikaci (tzv, webview). Práce s aplikací tak není zrovna příjemná a rychlá. Potěšeni jistě nebudou ani uživatelé s nízkým FUP limitem mobilního připojení. V horní části se nachází pruh reklamy, ten je však možno odstranit kliknutím na křížek. Pomocí odkazů v dolní části aplikace můžete podobným způsobem přistupovat na hlavní stránku CineStar či na stránky Klubu. Jedinou kategorií, která není jen odkazem, jsou kontakty.

Vysvětlením výše uvedených nevýhod je fakt, že jde jen o jednoduchou aplikaci vytvořenou pomocí služby iBuildapp. Aplikace s programem kin CineStar je poměrně velikým zklamáním, na druhou stranu je však aplikace ke stažení zdarma a nemá žádnou konkurenci. Pokud tedy často chodíte do kina, můžete stahovat z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Hodnocení aplikace: 20 %

7 KOMENTÁŘE

  1. …po všem co tu bylo řečeno nechápu, proč ta aplikace chce oprávnění do celého telefonu (telefonní hovory, zpoplatněné služby…), když jen stahuje a zobrazuje mobilní web 🙁

  2. nechápem konštatovanie, že nemá konkurenciu. Aplikácia FDB má program kín (a nie len Cinestar) už dlhšiu dobu..

    • pravda pravda. jsem sice CSFDak, ale FDB aplikace mi v telefonu nesmi chybet, program televizi a kin je super, i dost inteligentni pridavani upozorneni na film do kalendare atd..

      cinestar by mel udelat aplikaci pres kterou pujde rezervovat a platit

  3. Aplikace, která funguje jen jako „iframe“ a jejíž jedinou skutečnou funkcí je zobrazování reklamy je, slušně řečeno, prasárna, instalovat to může jen cvok. Nahlásil to už někdo Cinestaru, aby se pokusili nechat aplikaci stáhnout?

  4. Dříve bylo (možná stále je) v Samsung Apps oficiální aplikace na droidy, trochu nechápu, proč to nedaj i na market ..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here