Online CZ/SK televize do Androidu

29

Vlástníte-li mobilní telefon s operačním systémem Android a máte přístup k internetu, můžete si z něho jednoduše udělat televizi.

TV v Androidu (Prima Cool)

Sledovat můžete (pomocí internetu) následující české a slovenské televizní kanály (celkem 18 programů): ČT1, ČT2, ČT4 Sport, ČT24, Nova, Nova Cinema, Prima Family, Prima Cool, Prima Love, TV Barrandov, STV1, STV2, Markíza, TV Joj, TV Joj Plus, Doma a TA3. Mobilní televize je nyní dostupná i pro Android, primárně je ale cílena na zařízení s iOS.

Vše, co je třeba pro sledování udělat je zadat do prohlížeče adresu iphonetv.kvalitne.cz. Z počítače se stránka nezobrazí a nerozumí si ani se desktopovou verzí zobrazení v mobilu. Problém se dá vyřešit použitím defaultního prohlížeče v Androidu, který musí být nastavený pro Android identifikaci prohlížeče (mobilní zobrazení) nebo jiný alternativní prohlížeč, který podporuje zobrazování stránek pro Android nebo iOS (Dolphin Browser, Boat Browser – v nastavení zaškrtnout u položky User Agent buď Android, iPhone nebo iPad).

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

TV v Androidu

Dále je třeba mít nainstalovaný přehrávač, který umí přehrávat streamované video. Doporučený je BSPlayer, ostatní něco umí, něco ne VPlayer (nezvládá streamy z AntikTV), MX Video Player (není schopen přehrát stream pouhým kliknutím).


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Služba je zatím zdarma, lidé, kteří za mobilní televizí stojí, dostávají příspěvky od spokojených uživatelů. Příznivci nakousnutého jablíčka prý dovedou službu ocenit a hojně používají tlačítko „Donate“ (darovat), komunita Androidu má službu zdarma na zkoušku a do budoucna se uvidí, jak bude štědrá.

zdroj: mobilmania.cz, androidforum.cz

29 KOMENTÁŘE

  1. No problém je v tom, že je to streamovaný od jedné společnosti o které vím, už dlouho sám to poměrně hojně využívám i na 3G se dá poměrně dobře koukat bez větších záškubů, ale problém je v tom, že předchozí verze přestala fungovat, protože jí hodně lidí začalo využívat (dle vyjádření společnosti) a protože je v podstatě toto co dělají nelegální (dle českých zákonů) je jen otázka času než to zase zakážou a dají to jen pro lokální síť (a né pro celý internet) jako to udělali s předešlou verzí… Prosím tedy autory tohoto článku, aby ho smazali a nechali si případně pro svojí potřebu…

  2. Ahoj, nejdřív jsem chtěl napsat, že nefunugjí ty slovenské streamy, ale ty fungují také, ovšem pouze za pomoci BS Playeru – v tom VPlayeru a MX Video Playeru nefungují. Jinak dobrá práce – pěkný obraz a kvalitní přenos! 🙂

    • Sychrovnet má často výpadky, není to námi. Stránka byla publikována i na mobilmanii, která má větší návštěvnost, než my.

    • Tak jsem se spletl, že to vydrží ještě týden. A chodilo to snad půl roku 🙁 /ne z týhle stránky -to museli bejt nejaky vykukové co vykradli linky a chtěli si na tom zobnout.

  3. poraďte prosím proč když si chci pustit online tv na tabletu mi to ukáže okýnko a v něm napsané xinlux…nevím si rady a dost mě to trápí. Tablet je od ServaTech a model Symfony. Děkuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here